Novia Blanca

Zwroty i reklamacje

 

ZWROTY I REKLAMACJE

...

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy lub reklamacji, Zamawiający odsyła na swój koszt niespełniający oczekiwań produkt na adres:

 

NOVIA BLANCA s.c.

Ida Szczecińska

ul. Zgoda 3, lokal nr 4

00-018 Warszawa

Przesyłkę należy adresować pełnymi danymi firmy (NOVIA BLANCA Ida Szczecińska)

 

  1. Zamawiający zobowiązany jest do odesłania towaru należycie zapakowanego wraz z wypełnionym Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Oświadczenie dołączone jest do przesyłki wraz z paragonem lub dostępne w linku FORMULARZ ZWROTU
  2. Zwracany towar musi spełniać następujące wymagania: posiadać komplet metek oraz oryginalne pudełko, nie może nosić jakichkolwiek śladów używania
  3. Do przesyłki należy dołączyć paragon

 

Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru, nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie do 14 dni, poprzez uznanie rachunku bankowego podanego przez Zamawiającego na formularzu Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

 ...

Przedmioty zakupione w sklepie internetowym www.novia-blanca.pl podlegają zwrotom zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271). Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie Internetowym bez podania przyczyny, informując o tym fakcie obsługę Sklepu Internetowego w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki oraz odsyłając zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

 


WYSYŁKĘ PRODUKTÓW ZALECAMY WYŁĄCZNIE PRZESYŁKAMI LUB LISTAMI REJESTROWANYMI. 

NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW NA INNE ADRESY NIŻ TEN PODANY W FORMULARZU ZWROTU

NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW Z ODBIOREM W PACZKOMACIE

NIE ODBIERAMY PACZEK ZA POBRANIEM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl